Özcan’dan 100. yıl mesajı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 29 Ekim Cumhuriyet’in ilanının 100. yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Özcan, Cumhuriyetin 100 yılda kat ettiği yola dikkat çekti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün literatüre geçen “Az zamanda çok ve büyük işler yaptık” sözünü hatırlatan Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, cumhuriyetin 100. yılına ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

KUTLAMALARA DAVET

Bağımsızlık ve milli mücadelenin sembolü olan cumhuriyetin, ilelebet payidar kalacağını vurgulayan Özcan, “Nesilden nesile aktarılarak her geçen gün daha da güçlü olacaktır. Nazillimizin dört bir yanının şanlı Türk bayrağımız ile donatılması çağrısı hemşehrilerimizde tam olarak karşılık bulmuş ve günlerdir her evde, her iş yerinde dalgalanan al bayrağımız bizleri daha da gururlandırmıştır. Pazar günü yapılacak olan kutlamalar ve fener alayımızda da Cumhuriyet coşkumuz en güzel şekilde yaşanacaktır. Yalnızca bir gün değil yıl boyu bu coşkuyu yaşatmak, 100. yılımızı en güzel şekilde kutlamak için hazırız. Bayramımımız kutlu olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene!" ifadelerine yer verdi.

28 Eki 2023 - 10:46 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı