x

Nazilli dikkat!

Nazilli’nin İsabeyli Mahallesi’nde 11 bin dekar alanda kadastro çalışması yapıldı. Muhtar Birkan Oktay Çelik arazi sahiplerine uyarıda bulundu.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli bağlı İsabeyli Mahallesi’nde 3402 sayılı kadastro kanununun 22. maddesi kapsamında kadastro çalışması yapıldı. Sınırlandırma, eski kadastro altlıklarının güncellenmesi, hesaplama ve sınır hatalarının düzeltmesi gerçekleştirildi. 30 Ekim 2023 tarihinde askıya çıkan güncellenen verilerin 13 Kasım 2023 tarihinde indirileceği bildirildi.

İTİRAZ İÇİN MUHTARDAN UYARI
İsabeyli Mahalle Muhtarı Birkan Oktay Çelik, itiraz etmek isteyen vatandaşlara uyarılarda bulundu. Çelik, askı süresi içinde Nazilli ve Aydın Kadastro Müdürlüğü’ne itiraz dilekçelerinin verilebileceğini belirterek, “Askılar İsabeyli Muhtarlığı, Nazilli Kadastro Müdürlüğü, Nazilli belediyesi ve Aydın Kadastro Müdürlüğü’nde var. Vatandaşlarımız bu dört noktadan kendisine yakın olan askıdan tapu kayıtlarına bakabilirler. Yaklaşık 11.000 dekar alan çalışmaya tabi tutulmuş olup toplulaştırma olan İsabeyli Ovası ve uygulama gören arsa ve konut tarzı parsellerde çalışma yapılmamıştır” dedi.

30 Eki 2023 - 11:32 - Gündem

Muhabir  Mustafa Çelik