x

“KUŞADASI’NIN KARA LEKESİ!”

Deva Partisi Aydın İl Başkanı Behçet Alp, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i çok sert bir şekilde eleştirdi.  5 yıllık dönemi ilçe için “kara bir leke” olarak tanımlayan Alp, Günel’e “bu dönemin hesabını hukuk nezdinde vereceksin” sözleriyle seslendi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın’ın gözde turizm ilçesi Kuşadası’nda belediye başkanı Ömer Günel koltuğa oturduğu günden bu yana eleştiri oklarının hedefinde...

Bu dönemde, ilçenin hizmette geri kaldığı, belediyenin festival ve konser düzenlemek dışında bir şey yapmadığı, beledinin borç batağına sürüklendiği eleştirileri sıkça dile getirilirken DEVA Partisi Aydın İl Başkanı Behçet Alp de Günel’i hedef aldı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Alp, Günel’i enkaz yaratmakla, hukuksuzlukla suçladı. Günel’in döneminin ilçe tarihine kara bir leke olarak geçeceğini ileri süren Alp, yerel seçimde dengelerin değişeceğini ifade etti ve Başkan’ın hukuk önünde hesap vereceğini söyledi.

“KUŞADASI BAHARDA NEFES ALACAK”

Alp paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel son günlerde çok agresif, gergin ve öfkeliymiş…

Buna şaşmamak gerekir!

Kuşadası’nda öyle bir enkaz yarattı ki, bu enkazın altından nasıl kurtulurum diye kara kara düşünüyormuş…

Kuşadası tarihine kara leke olarak geçen bu 5 yılın hukuk nezdinde hesabını vereceksin!

Her kim ki hukuksuzluğa göz yumdu, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedi, Kuşadası’nı kamu zararına uğrattı bunu ortaya çıkaracak ve hukuki olarak takipçisi olacağız.

Az kaldı…

Bu bahar bir başka olacak,

Baharda Kuşadası Nefes alacak.”

31 Eki 2023 - 19:04 - Gündem

Muhabir  Haber Merkezi