AK Parti Çine’de seçim hareketliliği

Yerel seçim öncesinde tam bir sessizliğin hakim olduğu AK Parti Çine’de belediye başkanlığına kimin aday olacağı siyasi kulislerde konuşulmaya devam ediyor.

Osman  Yurttaş
Osman Yurttaş Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in aday olmama konusunda ısrarlı.

Bu ısrarlı duruş tüm partilerde aday adaylarının sayısını çoğaltıyor.

CHP’de Aydın Büyükşehir ve Çine Belediye Meclis Üyesi Mehmet Utku Şahin, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Kıvrak ve Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut’un ismi öne çıktı.

MHP’de de İlçe Başkanı Kazım Oluç’un aday olabileceği siyasi kulislerde konuşulan önemli bir detay olarak gündemi meşgul ederken AK Parti Çine tam bir sessizliğe büründü.

ADAY ADAYI BOLLUĞU

AK Parti’de kimse aday adayı olduğunu açıklamasa da kulislerde dolaşan çok sayıda isim var.

AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Tozar, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Dinçer, Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Tarhan, Devlet Hastanesinin eski  Başhekimi Engin Tetik, OSB Başkanı Mehmet Tosun, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Celal Özden, hayırsever iş adamları Kömürcüoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Bircan Kömürcüoğlu ile EYSİM Mineral Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Demir’in isimleri  aday adayı olarak kulislerde konuşuluyor.

01 Kas 2023 - 21:33 - Siyaset

Mahreç  Osman Yurttaş