Nazilli'nin baş belaları!

Aydın’ın Nazilli ilçesinde bir alışveriş merkezindeki mağazadan yaklaşık 2 bin 500 TL değerinde giyim eşyası çalan şüpheliler Jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

İsabeyli Mahallesi’nde bir alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazadan yaklaşık 2 bin 500 TL değerinde giyim eşyasının çalınması olayı meydana geldi.

Olay, Aydın'ın Nazilli ilçesinde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, İsabeyli Mahallesi'nde bulunan bir alışveriş merkezinden yaklaşık 2 bin 500 TL değerinde giyim eşyası çalındı.

Mağaza sahipleri, durumu İlçe Jandarma Komutanlığı'na bildirdi. Kamera incelemesi ve yapılan detaylı araştırma sonucu hırsızlık olayı ile ilgili H.G. ve S.Y. isimli şüpheli şahıslar tespit edildi.

Şüpheliler Nazilli ilçesi Dallıca Mahallesi’nde saklandıkları ikamette yakayı ele verdi. H.G. isimli şüpheli şahsın 4 suçtan arandığı ve hakkında 11 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edildi. S.Y. isimli şüpheli şahsın 16 suçtan arandığı ve hakkında toplam 22 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu belirlendi.

Sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanan şahıslar Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

02 Kas 2023 - 12:22 - Asayiş

Mahreç  İhlas Haber Ajansı