KARIŞ KARIŞ AYDIN

Yerel seçim çalışmalarına erkenden başlayan ve Aydın’ın her karışını dolaşma hedefiyle yola çıkan AK Parti Aydın milletvekilleri Bozdoğan ilçe Başkanı Nedim Aktaş’ın konuğu oldu.

KARIŞ KARIŞ AYDIN
KARIŞ KARIŞ AYDIN
Haber albümü için resme tıklayın

Yenilenen ve hizmete açılan AK Parti Bozdoğan ilçe başkanlığının yeni binası ağır misafirlerini ağırladı. AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen, İl Başkanı Gökhan Ökten ve il yönetimi yeni seçilen ilçe başkanı Nedim Aktaş’ın konuğu oldu.  

Ziyarette Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altuntaş da yer alırken ilçe sakinleri de AK Parti heyetine yoğun ilgi gösterdi.

Konuk vekiller muhtarlar ile de bir araya geldi,  ziyaret sonunda ise katılımcılara pilav ayran ikramında bulunuldu.

İlçe Başkanı Nedim Aktaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi ve “Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin İnşAllah” dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bozdoğan halkına gösterdikleri ilig için teşekkür etti.

Savaş, “İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile birlikte İlçe Başkanlığımızın yeni hizmet binasında İlçe yönetimimiz, muhtarlarımız ve teşkilatımızın kıymetli üyeleriyle bir araya geldik, Hemşehrilerimizle hasbihal ettik.

Bozdoğanlı hemşehrilerimin bize gösterdiği ilgi ve muhabbetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyor, programın hazırlanmasında başta İlçe Başkanımız Sayın Nedim Aktaş olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin.”  ifadelerine yer verdi.

03 Kas 2023 - 21:40 - Siyaset