Kuzenler arası çatışma

Afyonkarahisar’da 2 kuzenini tüfekle vurduktan sonra olay yerinden kaçan şahısların peşine jandarma ekipleri düştü. Şüpheliye ve suç ortağı kuzenine telefonla ulaşarak ikna eden ekipler, teslim olmalarını sağladı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Afyonkarahisar'da Kocatepe beldesi Kümeevler'de meydana gelen olayda edinilen bilgilere göre, M.Ö. (40) ve C.Ö. (54) isimli şahıslar evlerinde otururken aralarında husumet bulunduğu öne sürülen K.E. (31) ve K.E. (19) ikametlerine geldi. Kapıyı açan baba Ş.Ö., ile oğlu ve M.Ö., ile konuşmak istediğini söyleyen iki kuzen ile baba arasında tartışma çıktı. Sesleri duyan M.Ö. ve C.Ö., dışarı çıktıklarında ise K.E., yanında bulunan tüfekle taraflara ateş açtı. Tüfekten çıkan saçmalar M.Ö. ve C.Ö.'nün göğüs bölgesine isabet etti. Yaralanan şahıslar aile üyelerinin haber vermesi ile olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulanslar ile hastaneye kaldırıldı.
TELEFONDA İKNA
İhbar üzerine bölgeye gelen jandarma ekipleri ise kaçan şahısları yakalamak için çalışma başlattı. Ekipler telefon ile ulaştıkları iki kuzeni uzun bir görüşme sonrası ikna etti. Jandarmanın konuşarak ikna ettiği K.E. ve K.E., isimli kuzenler olayda kullandıkları tüfekle teslim oldu.
Yaralıların kaldırıldıkları hastanede tedavileri devam ederken, olayın ardından savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

06 Kas 2023 - 12:03 - Asayiş

Mahreç  Haber Merkezi