İncirliova yeniden doğdu

İncirliova Belediyesi ilçenin dört bir yanındaki yolları yeniliyor. Cumhuriyet Mahallesi Ortaokul Caddesi üzerinde yapılan çalışmalarda ise sona gelindi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
İncirliova yeniden doğdu
Haber albümü için resme tıklayın

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan Ortaokul Caddesi üzerinde yapılan yol bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını denetledi.
İncirliova’nın en eski caddeleri arasında yer alan ve Cuma Pazarı'nın kurulduğu caddeyi gezen Başkan Kaya, mahalle sakinleri ile cadde esnafının görüş ve taleplerini dinledi.
Yapılan çalışmalar ile çok daha modern ve estetik bir görünüme kavuşan caddede 50 yıla yakındır esnaflık yapan pek çok işletme sahibi, Başkan Kaya’ya teşekkürlerini iletti.
Ortaokul Caddesi’nde yapılan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Kaya, “Bizim için İncirliova’ya hizmet etmek bir iş ve uğraşın ötesinde, bir sevda. Çünkü her karışında hatıramız, yaşanmışlıklarımız var. Ortaokul Caddesi de bu yerlerden bir tanesi. Bu sokaklar çocukluğumuzda oyun oynadığımız koşturduğumuz sokaklar. Bir zamanlar çocukluğumuzun ve gençliğimizin geçtiği bu caddelere hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu cadde İncirliova’mızın en yoğun caddelerinden biri. Üzerinde çok sayıda işletme yer almakla birlikte Cuma pazarımızın da kurulduğu caddeler arasında. Yeni görüntüsü ile çok daha güzel bir görünüme kavuştu. Bu anlamda çalışmalar boyunca bize anlayış gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

13 Kas 2023 - 14:21 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı