x

Motorcuların kar sevinci

Kar yağışının nadir görüldüğü Aydın'da bu yıl ilk kez Paşa Yaylası beyaza büründü. Yağışın başladığı esnada yaylada bulunan doğaseverler ise o anlara şahit olmanın mutluluğunu yaşadı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye'nin büyük bir bölümünde etkili olan soğuk hava ile beraber Aydın’ın yüksek kesimlerindeki bazı bölgelere de kar yağdı. Efeler’in en yüksek kesimi olan Paşa Yaylası’na ise ilk kez beyaza büründü. Doğaseverlerin yılın her mevsiminde akın ettiği Paşa Yaylası’ndaki yılın ilk karını ise off-road tutkunu motorcular karşıladı.

HER MEVSİM GÜZEL
Aydınlı adrenalin tutkunu motorcular Paşa Yaylası’ndaki karın ve manzaranın tadını çıkarttı. Her fırsatta kentin doğal güzelliklerini ziyaret ettiklerini ifade eden adrenalin tutkunu motorculardan Ahmet Telimgün, “Aydın, yılın her mevsimi doğal güzellikleriyle kendisine çeken bir yer. Biz doğasever motorcular da her fırsatta engebeli arazilerde sürüş yaparak, kentin doğal güzelliklerini keşfediyoruz. Bu hafta sonu da Paşa Yaylası’na çıktık. Havaların soğumasıyla birlikte yılın ilk karını burada karşılama fırsatı yakaladık” diye konuştu.

20 Kas 2023 - 12:01 - Gündem

Muhabir  İhlas Haber Ajansı