x

BAŞKAN ÖZCAN MERCEK ALTINDA

AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın aday gösterilip gösterilmeyeceğine ilişkin sorulan soruya, “Mevcut başkan bir adım öndedir ama başkan olmak adaylığı garantilemez” dedi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti. Ömer Özmen, Kürşat Engin Özcan’ın yeniden aday gösterilip gösterilmeyeceğine ilişkin sorulan soruya yanıt verdi.

“BAŞKAN OLMAK ADAYLIĞI GARANTİLEMEZ”
Net bir cevap vermekten kaçınan AK Partili Ömer Özmen, genel merkezi işaret etti. Özmen, Özcan’ın performansının uzun süredir ölçüldüğünü belirterek, şu ifadeleri kullandı:
“Cumhur İttifakı olarak amacımız ülkenin ve milletin bekası. Teşkilatlarımız genel merkezlerimizin belirleyeceği adaylar için çalışacaklar. Büyükşehir’i nasıl kazanırız, nasıl daha çok ilçe kazanırız, bunun üzerinde detaylı çalışma yapılıyor. Genel merkezler Nazilli’de mevcut belediye başkanımızın performansını uzun zamandır ölçüyor. Biz seçim kazanmak için yola çıkıyoruz. Seçime kazanacağımız adayla ve meclis listesiyle çıkacağız ama kim olacağını ben bilemem. Bunu cumhurbaşkanımız bilir. Mevcut belediye başkanları bir adım öndedir ama başkan olmak adaylığı garantilemez. Kürşat Başkan AK Parti’ye katıldığı günden beri Nazilli’ye hizmet getirmek için elinden gelen gayreti gösterdi. Bunların değerlendirmesini yapacak olan son tahlilde genel merkezimizdir. Başkanımız ve Nazili için en hayırlısını temenni ediyoruz.”

20 Kas 2023 - 15:49 - Siyaset

Muhabir  Mustafa Çelik