x

BEŞİKTAŞ BAŞKAN ADAYI SÖKE’DE DESTEK TURUNDA

Beşiktaş Kulübünün 2-3 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurulu öncesi, başkanlığa adaylığını açıklayan Serdal Adalı, Söke’ye geldi.

Ali Bulur
Ali Bulur Tüm Haberleri
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Beşiktaş Kulübünde kongre heyecanı sürüyor. 2-3 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurulu öncesi, Serdal Adalı, Söke’ye çıkarma yaptı. Başkan Adayı Adalı'yı Beşiktaşlıların yanı sıra Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan karşıladı.

 MADDİ VE MANEVİ EROZYONA UĞRADIK

 Açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Serdal Adalı, "Beşiktaş'ın tarihe yakışan şekliyle yeniden tarih yazmaya başlamak için önümüzdeki kritik bir süreç var. Öncelikle şunu söylemeliyim Kasım ayında böyle bir konuşmayı ve hatta böyle bir yarışın içinde olmayı hiç istemezdik. Bugün Beşiktaş'ın başarısını konuşuyor olmayı bütün kalbimizle tercih ederdik. Durum olağanüstü olunca biz de üzerimize düşeni yapmaya karar verdik. Bu kararımız güzel karşılık buldu. Birliğimizi yeniden inşa edeceğimizin sinyallerini aldık. Ancak içinde bulunduğumuz tablo, maalesef ortada maddi ve manevi erozyona uğradığımızı gösteriyor. Bu durum tüm Beşiktaşlıları üzerken beni de derinden üzmüştür. Beşiktaş tüm spor tarihinde bir okuldur. Zirveden uzak kalmayı istemeyiz. Adaletsizliğe karşı orta yolu seçemez. Başı daima diktir. Benim ve ekibimin enkaz edebiyatı yapmadan Beşiktaşımızla ilgili kısa vadede gerçekleştirilecek hayalleri ve umutları var. Tüm kongre üyelerimizi davet ediyorum. Gelin Beşiktaş'ımıza kol kanat gerelim. Artık icraat vakti. Artık vakit Beşiktaş'ımızı yüceltme vakti" dedi.

20 Kas 2023 - 19:33 - Spor

Muhabir  Ali Bulur