x

HULUSİ AKAR’IN AYDIN TURU

Adnan Menderes Üniversite’nin 2023-2024 Akademik Yılı Açılış Programı’na katılan TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Kayseri Milletvekili Hulusi Akar Aydın’dan rüzgar gibi geçti. Akar AK Parti teşkilatı ile birlikte hızlı bir kent turu attı.  

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Gününü Aydın’a ayıran Eski Milli Savunma Bakanı, AK Parti Kayseri Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, Adnan Menderes Üniversitesi’nin akademik yıl açılış törenine katıldı.

Burada zehir zemberek bir konuşma yapan Akar törenin ardından hızlı bir Aydın turu attı. Akar önce Aydın milletvekili Ömer Özmen ve AK Parti İl Teşkilatıyla birlikte Teknokent’i ziyaret etti. Teknoloji ve yazılım üzerine yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Akar, firma yetkililerinden AR-GE çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 ÇAKIRBEYLİ DEMOKRASİ ÇINARI’NDA ÇAY

Akar ve beraberindekiler daha sonra Merhum Başbakan Adnan Menderes’in memleketi Çakırbeyli mahallesini ziyaret ederek “Demokrasi Çınarı’nın altında çay içip, oradakilerle sohbet etti.

 SONRAKİ DURAK AYDIN İL BAŞKANLIĞI

Akar’ın Aydın’daki son durağı ile AK Parti İl Başkanlığı oldu. Düzenlenen toplantıya Belediye Başkanlarının yanısıra teşkilat mensupları da katılırken, istişare ve değerlendirmeler yapıldı.

21 Kas 2023 - 21:52 - Gündem

Muhabir  İhlas Haber Ajansı