Övdü mü? Gömdü mü?

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Nazilli Belediye Başkan aday adaylığını ilan eden Bekir Kuvvet Erim’i hedef aldı. Bir başka deyişle Erim, Bülbül'ün diline düştü.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Övdü mü? Gömdü mü?
Övdü mü? Gömdü mü?
Video için play'e tıklayın

Nazilli'den Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Bekir Kuvvet Erim'i sancılı günler bekliyor. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Erim'i övdü mü eleştirdi mi belli değil.
Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nde konuşan Süleyman Bülbül’ün hedefinde AK Partili Erim vardı.

ARAZİSİ BAŞINI AĞRITACAK

Erim’in milletvekilliği döneminde Aydın-Denizli Otoyolu inşaatında çalışan iş makinelerine tesviye ettirdiği ve “Parasını verdim yaptırdım” dediği Arslanlı’daki eski arazine ilişkin konuşan Süleyman Bülbül, “Bekir kardeşimin milletvekilliği sırasında yapmış olduğu çalışmaları çok severdim. Nazilli ve Aydın’a çok katkı sundu. Özellikle Arslanlı’nın yukarısında bir incir yeri almıştı. Oranın düzenlenmesinde Fernas’ın iş makinelerini kullanmıştı. Bu çalışmalar neticesinde o yer ne oldu bilmiyorum. Ben almak istiyordum alamadım.” dedi.

İSRAİL’DE İŞLENEN ÇELİK
Süleyman Bülbül, Erim’in Nazilli’ye yapmayı planladığı çelik konstrüksiyon otopark sistemine yönelik de eleştirilerde bulundu.
Bülbül, “Bu çok ilginç bir şey. İsrail’e biz çelik hammaddesi gönderiyoruz. Onlar işliyorlar. İşlenen çeliği bizim Bekir getirip burada katlanabilir otopark mı yapacak? Esat Bey bir otopark yapmıştı. O da gelir bir katlı otopark yapar ama biz izin vermeyeceğiz. Bekir Bey’e o çelik konstrüksiyon otoparkı Konya’ya vermesini öneriyorum” ifadelerine yer verdi.

25 Kas 2023 - 17:26 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi