Bu nasıl açıklama?

YSP'nin terör sevici Milletvekili İbrahim Akın, “Aydın'daki mücadeleyi Cudi'deki ile birleştiremezsek başarılı olmayacağız." dedi. Bu sözlere Vatan Partisi Aydın İl Başkanı Genişel'den sert yanıt geldi.

Mehmet Kamış
Mehmet Kamış Tüm Haberleri
Bu nasıl açıklama?
Haber albümü için resme tıklayın

Terör örgütü PKK/PYD'nin siyasi sözcülüğünü yapan Yeşil Sol Parti'nin İzmir Milletvekili İbrahim Akın, Aydın’da düzenlenen "Doğaya destek" programına katıldı.
Akın burada yaptığı konuşmada, “Aydın'daki mücadeleyi Cudi'deki mücadele ile birleştiremezsek başarılı olmayacağız." diyerek, resmen terör propagandası yaptı. Ancak terör destekçisi Akın’ın bu sözlerine tepki yağdı.,


ÇEVRE SORUNU BAHANE
Vatan Partisi Aydın İl Başkanı Av. Zühre Genişel, İbrahim Akın’ın doğaya destek için düzenlenen programda terör seviciliği yaptığını söyledi.
Sosyal medya hesabından tepkisini dile getiren Zühre Genişel, “Çevre sorunu bahane, terör propagandası şahane! YSP'nin vekili Aydın’ın çevre sorununun Aydınlılar’ın Cudi Dağı’na çıkması ile çözüleceğini söyleyebiliyor. O etkinlikte Cudi Dağı’na çıkarak Menderes’in kirliliği nasıl çözülür, siz ne diyorsunuz? diye soran yok tabii. Biz soruyoruz.” ifadelerine yer verdi.

27 Kas 2023 - 13:49 - Siyaset

Mahreç  Mehmet Kamış