Aydın'da evi olmayana müjde

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 32 ilde 169 konut ile 28 ilde 192 iş yerini 13-14 Aralık'ta açık artırma yöntemiyle satışa sunacak.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydınlı vatandaşlar için uygun fiyata ev sahibi olma şansı doğdu. TOKİ'nin Adana, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat ve Zonguldak'ta satışa sunduğu konutlara yüzde 25 peşinat, 72 ay vadeyle sahip olunabilecek. Satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 25 peşinat, 48 ay vadeyle alınabilecek.
Konutlar için 13 Aralık Çarşamba, iş yerleri için 14 Aralık Perşembe günü yapılacak açık artırmalar, Ankara The Green Park Hotel ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek. Öte yandan "www.emlakmuzayede.com.tr" internet adresinden de teklif verilebilecek. Açık artırmaya internet katılımı için kayıtlar, 12 Aralık Salı günü saat 10.30'da yapılacak.
Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvuru ve teminatlar, bu bankalar aracılığıyla kabul edilecek.

27 Kas 2023 - 14:39 - Ekonomi

Mahreç  Haber Merkezi