EA Tenis’ten önemli işbirliği

EA (Engin Arslan) Tenis Akademisi ile Oktaylar Kreş ve Gündüz Bakımevi arasında indirim protokolü anlaşması imzalandı.

Hakan Horata
Hakan Horata Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın tenis sporundaki öncü markası olan EA Tenis Akademisi ile okul öncesi öğrenciler için velilerin tercihi Oktaylar Kreş ve Gündüz Bakımevi arasında indirim protokolü anlaşması yapıldı. Kreş kurucusu Esma Turanlı ile Akademi kurucusu antrenör Engin Arslan, indirim protokolünü resmi olarak imzaladı. Bu kapsamda Oktaylar Kreş ve Gündüz Bakımevi’ne kayıtlı öğrencilerin velileri, EA Tenis Akademisi’nde belirli bir indirim fırsatından yararlanacak. Aynı şekilde EA Tenis Akademisi’ndeki veliler de Oktaylar Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde indirim uygulamasından faydalanacak.

 Karşılıklı indirim protokolü anlaşması kapsamında indirim uygulamasının yanı sıra, EA Tenis Akademisi Antrenörleri, Oktaylar öğrencilerine temel tenis eğitimi vererek, çocukların spor ile daha aktif ve sağlıklı olmalarını sağlıyor.

 “BÜYÜK ÖNEME SAHİP”

 Anlaşmanın her iki tarafa da faydalı olduğunu belirten EA Tenis Akademisi kurucusu ve Başantrenör Engin Arslan, “Aydın’da önemli ve kaliteli bir okul ile yaptığımız bu anlaşma, küçük çocuklarımız için büyük öneme sahip. Çocuklarımızın spor ile daha aktif ve daha sağlıklı olması için onlara hem eğlenerek hem de öğrenerek tenis sevgisini aşılamış oluyoruz. Bizim tarafımızdan Oktaylar Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencilerinin velileri bizim akademimize geldiklerinde kendilerine indirim uygulamamız oluyor. Bizim akademimizden giden veliler ise Oktaylar’ı tercih ettiklerinde kendilerine yine indirim uygulaması gerçekleşiyor. Bu anlamda karşılıklı önemli ve güzel bir protokol oldu. Hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

27 Kas 2023 - 18:39 - Spor

Mahreç  Hakan Horata