Sinyali Söke'de

İstanbul’dan Bodruma gitmek için yola çıkan 77 yaşındaki Hasan Tahsin Çehreli kayboldu. Telefonu en son Söke civarında sinlay verince ekipler Çehreli için seferber oldu.

Ali Bulur
Ali Bulur Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

34 LL 5290 plakalı kırmızı dublo ticari araçla Bodrum'a gitmek üzere İstanbul'dan yola çıkan 77 yaşındaki Hasan Tahsin Çehreli en son oğluyla telefonla görüştü ve İzmir-Aydın Otoyolu Selatin 75. Yüzyıl Tüneli'ni geçip Söke istikametine doğru seyrettiğini söyledi.
Ancak ilerleyen saatlerde kendisinden haber alınamadı, telefon takip cihazının Söke'den sinyal verdiği bilgisine ulaşıldı.
Bunun üzerine Söke Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, söz konusu aracı bölgedeki dinlenme tesisleri, akaryakıt istasyonları ve yol kenarlarında aramaya başladı. Ancak şu saate kadar bir sonuç alınamadı.


3 YIL ÖNCEKİ OLAY
Söke 112 Acil Çağrı İstasyonu aracılığı ile bu sabah saatlerinde Söke Emniyet Müdürlüğü'ne ulaşan 'Kayıp Sürücü' ihbarı akıllara 3 yıl önce yaşanan bir başka ihbarı getirdi.
İzmir'den Didim Balat'a ulaşmak üzere yola çıkan yaşlı çiftten uzun süre haber alınamayınca, Jandarma emniyet seferber olmuşlardı. Ailenin içerisinde bulunduğu araç Balat yakınlarında sulama kanalına uçmuş vaziyette bulunmuştu. Sürücünün de kalp krizi geçirmesi sonucu yoldan çıktığı öğrenilmişti. Eşi ise yaralı olarak araçtan çıkarılmıştı.

28 Kas 2023 - 15:18 - Asayiş

Mahreç  Ali Bulur