Şampiyonluğu Aydın’a getirdi

İŞKUR programıyla iş sahibi olan Seval Arslan, Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla düzenlenen İller Arası Ju Jitsu turnuvasında 63 kilo şampiyonluğunu Aydın’a getirdi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Dört yıl önce İŞKUR işbaşı eğitim programı ile bir fabrikada çalışmaya başlayan Seval Arslan iş hayatına sanayide bulunan bir torna ve tesviye atölyesinde devam ediyor. Kadınların çok da görülmediği bir alanda çalışarak ekmeğini taştan çıkaran Arslan büyük bir başarıya imza attı.

 ŞAMPİYONLUĞU AYDIN’A GETİRDİ

Erkeklerle dolu bir alanda kendine yer edinen Arslan, Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla düzenlenen iller arası Ju Jitsu turnuvasında 63 kiloda şampiyonluk elde ederek, büyük bir başarıya imza attı.

 İLMÜDÜRÜ TERZİ’DEN TEBRİK

Aydın Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl  Müdürü Rahmi Terzi, SGK İl Müdürü Zeynep Yılmaz ile birlikte şampiyon Seval Arslan'ı çalıştığı işyerinde ziyaret ederek, tebrik etti. Terzi, “İnsan hayatının herhangi bir noktasına dokunabilmek İŞKUR olarak bize onur, gurur ve mutluluk veriyor. İŞKUR olarak Seval Arslan'ı tekrar tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Seval gerek iş hayatının başlangıcında gerekse devamında verdiği destek için İŞKUR'a minnettar olduğunu söyledi.

28 Kas 2023 - 21:55 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi