Yakayı ele verdiler

Aydın’da aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar çerçevesinde 365 aranan şahıs polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü görev ve sorumluluk alanında bulunan bölgelerde vatandaşların huzur ve güvenliği için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Edinilen bilgiye göre polis ekipleri tarafından Kasım ayı içerisinde aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda yüzlerce kişi yakalandı.

Çalışmalarda silahla yağma suçundan 38 yıl cezası olan B.G., cinsel istismar suçundan 33 yıla mahkum edilen  T.S., cebir, tehdit kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçundan 28 yıl hapis cezası ile aranan M.B., hırsızlık suçundan 21 yıl cezası olan N.E., uyuşturucu ticareti suçundan 12 yıl hapse çarptırılan  E.Ç., silahlı yağma suçundan 12 yıl cezası olan U.E. ve kasten öldürme suçundan 9 yıl 9 ay cezası bulunan T.K. ile birlikte çeşitli suçlardan aranan toplam 365 şahıs yakalanarak adli mercilere teslim edildi. Öte yandan Aydın Asayiş Şube Müdürlüğü olarak Kasım ayı içerisinde çeşitli suçlardan aranan toplam 145 şahıs da yakalanırken, bu şahıslardan 80'i  tutuklanarak cezaevine gönderildi.

29 Kas 2023 - 18:44 - Asayiş

Mahreç  İhlas Haber Ajansı