Akkentli meydan okudu

CHP'den Söke Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Fatih Akkentli, hakkındaki suikast iddialarına cevap verdi. Hukuki işlem başlatacağını belirten Akkenti, "Hodri meydan" diyerek rest çekti.

Ali Bulur
Ali Bulur Tüm Haberleri
Akkentli meydan okudu
Akkentli meydan okudu
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, CHP'den Söke Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.
Resmi başvurusunu yaptıktan sonra habercilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Akkentli, kendisine yönelik suikast girişimi iddialarına ateş püskürdü.


YILDIRAMAZLAR
İddialar üzerine avukatına talimat verdiğini ve inceleme başlattıklarını belirten Fatih Akkentli, "Daha önce de biz bunu duymuştuk. Avukatım yanımda kendisi bu konuyla ilgili bir inceleme başlattı. İlçe başkanımızla birlikte haberleri değerlendirerek gerekli hukuki işlemleri başlatıyoruz." dedi.
Görev uğruna taşın altına başını değil gövdesini koyduğunu anlatan Akkentli, "Ama bu suikast muvikast vuracak-kıracak olaylar bizi korkutamaz. Allahın verdiği canı Allah’tan başka alacak bir kudrette yoktur. Arkamızda bizim büyüklerimiz var, halkımız var. Kim ne yapmak istiyorsa hodri meydan gelsin yapsın" diyerek rest çekti.

30 Kas 2023 - 14:17 - Gündem

Mahreç  Ali Bulur