Heyecanlı bekleyiş

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 16-19 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı öncesi tanıtım toplantısı düzenlendi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Heyecanlı bekleyiş
Heyecanlı bekleyiş
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) yurt içi fuar takviminde yer alan ve bu yıl 16-19 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan Nazilli Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı öncesi son durum değerlendirmelerinin konuşulduğu toplantı Ticaret Odası’nın desteği ile yapıldı.
Fuar heyeti tarafından fuar ve hazırlıkları hakkında başta muhtarlar olmak üzere tüm protokol üyelerine bilgilendirmede bulunuldu.
Fuarla ilgili yapılan çalışmalar hakkında ilk bilgilendirmeyi yapan Organizatör Mehmet Abdioğulları, yoğun katılım olduğunu anlattı.
Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkan Vekili Ali Ertürk, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Aslan, Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, yaptıkları konuşmalarda fuarın gerçekleştirileceği alan, fuarın amacı, Nazilli’ye sağlayacağı faydaları ve Nazilli Sümer Vakfı’nın öncülüğünde öğrencilere burs sağlanması konularında bilgilendirmede bulundu.


HAZIRLIKLAR TAMAM
16-19 Aralık 2023 tarihlerinde Nazilli Belediyesi Katlı Otoparkı’nda gerçekleştirilecek olan 6. Nazilli Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı için heyecanlı bekleyiş var.
Fuarda tarım makineleri ve ekipmanları, tarımsal hizmetler, organik tarım ürünleri, seracılık ve bahçecilik ürünleri ve tarım destek teknolojilerin sergilenecek.

30 Kas 2023 - 17:12 - Ekonomi

Mahreç  İhlas Haber Ajansı