Çerçioğlu’ndan büyük hizmet!

Aydın’ı etkisi altına alan sağanak yağış kentin pek çok bölgesinde sel ve taşkınlara neden oldu. Ana arterlerde biriken yağmur suları sürücülere zor anlar yaşatırken, bir sosyal medya kullanıcısı Büyükşehir Belediyesinin alt yapı yetersizliğini sel sularında balık tutarak gözler önüne serdi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın günlerdir sağanak yağışın etkisi altında. Dün gece saatlerinde etkili olan yağmur pek çok yerde taşkınlara neden oldu. Kentteki alt yapı eksikliği de bu sınavda bir kere daha ortaya çıktı.

 Algı ve reklamla Aydın’ı yönetmeye çalışan Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun bilboard belediyeciliği bir kez daha açıkça anlaşıldı

 BALIK TUTTULAR

 Adeta göle dönen cadde ve sokaklarda vatandaşlar, Özlem Çerçioğlu’nun beceriksizliğini ti'ye aldı. Bir sosyal medya kullanıcısı, şehirdeki altyapı eksikliğini çektiği videoyla Aydınlılarla paylaştı. Aracıyla trafikte suları yara yara ilerlemeye çalışan sürücü eline aldığı olta ile yolda balık tutmaya çalıştı. Video sosyal medyadan çok sayıda yorum alarak viral oldu.

 ALGISI ELİNDE PATLADI

 Öte yandan, otobüs durağında yazan “Büyükşehir çalışıyor” yazısı dikkatlerden kaçmadı. Oluşan manzara, Çerçioğlu’nun bilboard belediyeciliğini tüm çıplaklığıyla gün yüzüne çıktı.

30 Kas 2023 - 21:52 - Asayiş

Mahreç  Mustafa Çelik