Bunu da inkar ettiler

MANŞET, can dostlarımıza yapılan katliamı belgeleriyle gözler önüne serdi. Aydın Büyükşehir Belediyesi, her zaman olduğu gibi, görüntüleri görmezden gelip bizi yine yalancılıkla suçladı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Bunu da inkar ettiler
Bunu da inkar ettiler
Video için play'e tıklayın

Samsun Alfa Arama Kurtarma Derneği, Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait barınağı ziyaret etti. Ancak gördükleri manzara karşısında Aydın'a geldiklerine bin pişman oldu.
Dernek Başkan Yardımcısı Özgür Yarlıağaç, barınaktaki hayvan katliamını görüntüledi.
Aydın Can Dostları Derneği Başkanı Gülsüm Girgin de, yetkililere ulaşamadı ama Milli Parklar Şube Müdürlüğü'nün inceleme yapmasını sağladı.


GERÇEĞİ DE GÖRMÜYORLAR
Görünlülere ulaşan arkadaşımız Mustafa Çelik, Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait barınıktaki vahşeti haberleştirdi. Olaya şahit olanların açıklamalarını da habere ekledi.
Ancak her zaman olduğu gibi Büyükşehir Belediyesi'nden yine yalanlama geldi.
İhlas Haber Ajansı'nın abonelerine ulaştırdığı açıklamada, CHP'li Büyükşehir Belediyesi, “Bazı sosyal medya hesaplarında Büyükşehir Belediyemize bağlı evcil hayvan rehabilitasyon merkezine yönelik doğruyu yansıtmayan iddialara yer verilmektedir. Öncelikle bilinmelidir ki kurumumuz, evcil hayvanların rehabilitasyonu noktasında üzerine düşen tüm sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmekte, bununla da yetinmeyip mevcut altyapımıza ek olarak can dostlarımızın konforunu daha da arttırmaya yönelik 27 bin metrekare alana kurulu yeni bir rehabilitasyon merkezi projesini de iki hafta içinde hayata geçirmek üzeredir." dedi.
Can dostlarımıza karşı üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdiklerini vurgulayan Büyükşehir, açıklamasını "Tüm müdahalelerin görevli uzman veteriner hekimlerimiz tarafından yapıldığı rehabilitasyon merkezimizle ilgili bu türden manipülatif ve doğruyu yansıtmayan haberlere itibar edilmemesini, kurumumuzu karalamaya yönelik tüm ithamlara karşı yasal haklarımızı kullanacağımızı kamuoyunun bilgisine arz ederiz” diye tamamladı.

01 Ara 2023 - 15:41 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi