İSRAİL'DEN KANLI PLAN

Hamas liderlerinin bulunduğu ülkelerde suikast çalışmaları başlatan İsrail, yıllarca sürecek katliam için düğmeye bastı. ABD basınında yer alan bir haber, işgalci Siyonist İsrail’in gözünün nasıl kan bürüdüğünü gözler önüne serdi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Wall Street Journal’da yer alan “İsrail, dünyadaki Hamas liderlerini öldürmeyi planlıyor” başlıklı habere göre, İsrail istihbarat servisi Mossad’ın harekete geçtiği öğrenildi. Hamas liderlerinin bulunduğu ülkelerde katliama hazırlandığını itiraf eden İsrailli yetkililer, İsrail istihbarat elemanlarının dünyanın dört bir yanında Hamas liderlerini öldürmeye hazırlandığını açıkladı. İsrailliler, “av” olarak ifade ettikleri katliamların yıllarca süreceğini belirtti.

Gazze’deki soykırımı baş sorumlusu İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun bizzat suikast talimatı verdiği belirtildi. Mossad’ın Hamas liderlerinin bulunduğu ülkelerde katliam planları yaptığı kaydedildi.

Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu Lübnan, Katar gibi ülkelerde istihbari ve suikast çalışmaları başlatıldığı ifade edildi.

02 Ara 2023 - 22:16 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi