Nazilli'de özel program

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Ülkü Ocakları ve Engelsiz Engelliler Derneği iş birliği ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Nazilli'de özel program
Nazilli'de özel program
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli Belediyesi Engelliler Eğitim ve İletişim Merkezinde düzenlenen programda, Ülkü Ocakları tarafından çiğ köfte ikramı yapıldı. Programda engelli bireyler keyifli vakit geçirdi. Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Özmen, "Bugün için değil her zaman birlikteyiz. Engelsiz Engelliler Derneğimiz ile birlikte bugün bir kutlama düzenledik. Ahmet Başkanım ile birlikte bu programların devamını getireceğiz. Her şeyi birlikte aşacağız" dedi.

Engelsiz Engelliler Derneği Başkanı Ahmet Ünlü ise "Çok mutlu olduk. Nazilli Ülkü Ocaklarımızın hazırlamış olduğu program bizleri ve katılan ailelerimizi çok mutlu etti. Emek harcayıp çiğ köfte yoğurmuşlar hepimize tek tek ikram ettiler. Canlı müzik ile hep birlikte eğleneceğiz. Sevginin olduğu yerde engel yoktur" şeklinde konuştu.

Eğlenceli saatlerin geçtiği programda bir birinden güzel türküler, marşlar ve oyun havaların her birine tüm katılımcılar eşlik etti. Programa, Engelsiz Engelliler Derneği üyeleri, Nazilli Ülkü Ocakları mensupları, engelli bireyler ve vatandaşlar katıldı.

03 Ara 2023 - 10:23 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı