KARACASU’DA HESAP ZAMANI

Sağlık sorunlarını gerekçe göstererek sürpriz bir kararla Karacasu Belediye Başkanlığı’ndan istifa eden eski MHP’li Zeki İnal, yarım bıraktığı işleri tamamlamak için yeniden kolları sıvadı. Geçtiğimiz Çarşamba günü Meral Akşener’in rozet takıp adaylığını ilan ettiği inal, bu kez İYİ Partili olarak seçmen karşısına çıkacak.

Erdal Savaş
Erdal Savaş Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Karacasu Belediye Başkanlığını yürüttüğü sırada sürpriz bir şekilde görevinden istifa eden eski MHP’li Zeki İnal, sağlık sorunlarını öne sürüp sessizliğe bürünmüştü. Yakın çevresiyle yaptığı görüşmelerde zorla istifa ettirildiğini söyleyip bunu bir sosyal medya paylaşımının altına yazdığı yorumla dile getiren İnal, gönülsüz bıraktığı koltuğu geri almak için kolları sıvadı. Geçtiğimiz Çarşamba günü Meral Akşener’in rozet takıp adaylığını ilan ettiği İnal, İYİ Parti saflarından seçmenin karşısına çıkıp deste isteyecek.
Bu kapsamda Karacasu’da bir restoranda muhtarlar ve STK temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen programda yeni üyeler rozet takan İYİ Partili Zeki İnal, 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkacaklarını kaydetti.

03 Ara 2023 - 11:08 - Siyaset

Mahreç  Erdal Savaş