Beşiktaş’ta Hasan Arat dönemi

Beşiktaş'ta Serdal Adalı ve Hasan Arat'ın Beşiktaş'ın 35. başkanı olabilmek için verdikleri yarışın sonunda kullanılan oyların 7 bin 271'ini alan Arat Siyah Beyazlıların yeni başkanı oldu.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Beşiktaş Kulübü, bugün gerçekleştirilen olağanüstü seçimli genel kurulda 35. başkanını belirledi. Başkan adayları Hasan Arat ile Serdal Adalı, 3. kez başkanlık için mücadele etti. Mücadeleden Hasan Arat galip çıktı.

Oyların 7 bin 271’ini alan Hasan Arat, kulübün 35. başkanı seçildi. Arat, sonuçların resmileşmesinin ardından kendisini destekleyen genel kurul üyelerini selamladı.

Ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Hasan Arat, “Bu armanın ne kadar büyük olduğunu tüm dünya, Türkiye görmüştür. Beşiktaş’ın yolu açık olsun, şansı bol olsun. Beşiktaş, her şeye layıktır. Tüm camiamıza içtenlikle teşekkür ediyorum arkadaşlarım adına. Büyük kaptanımızla, Feyyaz Uçar’la ve tüm yönetim kurulu üyelerimizle birlikte biz büyük bir takımız. Bizim işimiz şimdi başlıyor. Bu gece bitmedi. Bizim işimiz şimdi başlıyor. Beşiktaşlının yolu açık, şansı bol olsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Arat, konuşmasından sonra üyelerle birlikte Beşiktaş tezahüratları yaptı.

03 Ara 2023 - 22:22 - Spor

Mahreç  Haber Merkezi