Alkışlar Nazilli Fen Lisesi'ne!

Engelli bir vatandaşa akülü tekerlekli sandalye almak amacıyla kermes düzenleyen Nazilli Fen Lisesi Müdürü Ali Çomruk, bir teşekkür mesajı yayınladı.

Mehmet Kamış
Mehmet Kamış Tüm Haberleri
Alkışlar Nazilli Fen Lisesi'ne!
Alkışlar Nazilli Fen Lisesi'ne!
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli Fen Lisesi, "Engelleri kaldırmak sevgiyle mümkündür", "El ele verelim, engelleri kaldıralım" mesajlarıyla Belediye Meydanı'nda yardım kermesi düzenledi.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli bir vatandaşa akülü tekerlekli sandalye almak amacıyla düzenlenen kermes amacına ulaştı.
Kermes sonrası bir açıklama yapan NFL Müdürü Ali Çomruk, ilgi gösteren tüm vatandaşlara, öğretmen ve öğrencilere teşekkürlerini sundu.
Çomruk, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili okulumuz 'Bilinçli Gençler Ekibi' öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle, bir engelli kardeşimize akülü tekerlekli sandalye almak amacıyla kermes düzenledik. Kermesimizde görev alan tüm öğrenci, öğretmenlerimize ve ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu etkinliğimizde bizi yalnız bırakmayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Şimşek, Şube Müdürümüz İhsan Çatma, Engelsiz Engelliler Derneği Başkanı Ahmet Ünlü ve yönetim kurulu üyelerine NFL Ailesi olarak teşekkür ederiz."

03 Ara 2023 - 23:08 - Gündem

Mahreç  Mehmet Kamış