BUHARKENT’TE SAVAŞ GİBİ KAVGADAN SICAK GÖRÜNTÜLER

Aydın’ın Buharkent ilçesinde iki aileyi karşı karşıya getiren kavgada yükselen tansiyon yavaş yavaş düşmeye başladı. Çok sayıda polis ve jandarmanın müdahale ettiği olaya ilişkin yeni görüntüler de ortaya çıktı. Buharkent Devlet Hastanesi etrafında biriken öfkeli kalabalığın ellerindeki sopalar, kavganın şiddetini gözler önünde serdi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
BUHARKENT’TE SAVAŞ GİBİ KAVGADAN SICAK GÖRÜNTÜLER
BUHARKENT’TE SAVAŞ GİBİ KAVGADAN SICAK GÖRÜNTÜLER
Video için play'e tıklayın

Buharkent’te yaşanan savaş gibi kavga nedeniyle ilçe halkı diken üstünde bir gece geçiriyor. 1’i ağır 10’a yakın yaralı olduğu bilgisinin paylaşıldığı kavgaya ilişkin yeni görüntüler de gelmeye devam ediyor.
Bir gencin 7-8 kişi olduğu belirtilen kalabalık grup tarafından dövülmesiyle başlayan olayların adresi Buharkent Devlet Hastanesi önü oldu. Feci şekilde darp edilen yakınlarının sağlık durumunu öğrenmek isteyen öfkeli kalabalığın ellerindeki sopalar, kavganın şiddeti ve boyutunu gözler önüne serdi. Olayların başladığı ilk anlarda güvenlik güçleri tarafları ayırmakta zorlanırken, çevredeki vatandaşlarca kaydedilen görüntülerde öfkeden deliye dönen her iki aile mensuplarının birbirlerine acımasızca vurduğu ekrana yansıyor.

04 Ara 2023 - 00:59 - Asayiş

Mahreç  Haber Merkezi