BUHARKENT’TE KAN DONDURAN GÖRÜNTÜ

Buharkent Kamilpaşa Mahallesi’nde çıkan kavgada yaralanan bir kişi, yakınlarınca sürüklenerek olay yerinden uzaklaştırıldı. O anlar, çevredeki bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
BUHARKENT’TE KAN DONDURAN GÖRÜNTÜ
BUHARKENT’TE KAN DONDURAN GÖRÜNTÜ
Video için play'e tıklayın

Buharkent’e bağlı Kamilpaşa Mahallesi’nde akşam saatlerinde yaşanan kavgada ilçe savaş alanına döndü. Henüz belirlenemeyen bir nedenle meydana gelen olayda Samet Ediz darp edildi. Ağır yaralanan genç, ambulansla Aydın’a sevk edildi. Olayın ardından Samet Ediz’in yakınları, karşı tarafa saldırdı. Buharkent ilçesi adeta savaş olanına döndü. Demir sopaların kullanıldığı kavgada çok sayıda kişi yaralandı.

40’A YAKIN YARALI
Polis, tarafları ayırmak için havaya ateş açtı. Çevre ilçelerden çok sayıda ambulans, jandarma ve polis Buharkent’e sevk edildi. 40’a yakın yaralının ambulanslarla hastanelere kaldırıldı.

SÜRÜKLEYEREK GÖTÜRDÜLER
Öte yandan, birbirlerine acımasızca saldıran taraflardan kimliği belirsiz bir vatandaş aldığı darbeyle yere yığıldı. Silah sesleri arasında boylu boyunca yerde yatan şahıs, yakınları tarafından kavganın yaşandığı alandan yerde sürüklenerek uzaklaştırmak istendi. O anlar, bölgedeki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına takıldı.

04 Ara 2023 - 01:16 - Asayiş

Mahreç  Mustafa Çelik