Öndeş yeniden aday adayı

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, 2024 yerel seçimlerde yeniden belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Öndeş, “Görevde beş yılımı doldurdum. Bir 5 yıl daha çalışıp Germencik’i hak ettiği yere getirmek istiyorum” dedi.

Melek Fırat
Melek Fırat Tüm Haberleri
Öndeş yeniden aday adayı
Öndeş yeniden aday adayı
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi'nde adaylığını açıklayan son isim Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş oldu.
CHP Germencik İlçe Başkanlığı’na aday adaylığı başvuru belgelerini teslim eden Öndeş, ilçe meydanında seçmenlere seslendi.
Germencik'e ivme kazandırdığını söyleyen Öndeş, “Beş yıl boyunca sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalıştık. Ülkemiz zorlu bir süreçten geçti. Pandemi döneminde vatandaşa sosyal olarak dokunan bir belediye olduk. Hayvancılıktan tarıma, gıdasından erzağına, odundan kömürüne varıncaya kadar vatandaşımızın yanında olan bir politika izledik. Ayrım yapmadan bütün vatandaşlarımızı kucaklayarak bugüne kadar geldik. Biz olduğumuz sürece vatandaşa hizmet devam edecektir. İlçeye kazandırdığımız belediye hizmet binamız, sosyal tesislerimiz, mesire alanlarımız, caddelerimiz, peyzajımız ile Germencik’e bir ivme verdik. Kabuğunu kıran ve kendi yerini belli eden Germencik haline geldik.” dedi.
İlçeyi hak ettiği yere getirmek için 5 yıl daha isteyen Öndeş, “Allah’ın izniyle sizlerin teveccühü olursa bir beş yıl daha devam ederek bu ilçeyi hak ettiği yere getireceğim.” diye konuştu.

05 Ara 2023 - 16:26 - Siyaset

Mahreç  Melek Fırat