Güler, Nazilli'yi de güldürdü!

"Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları” konulu resim yarışmasına katılan Nazilli Kızıldere Ortaokulu öğrencisi Melike Güler'in yaptığı resim, Tüketici Haklarını en iyi yansıtan çalışma dalında Aydın İl 1.si seçildi.

Mehmet Kamış
Mehmet Kamış Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ticaret Bakanlığı'na bağlı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü'nce Türkiye genelinde ortaokul 5. 6. 7. 8. sınıf öğrencileri için düzenlenen “Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları” konulu resim yarışmasının sonuçları açıklandı.

Nazilli Kızıldere Ortaokulu 7/A Sınıfı öğrencisi Melike Güler'in yaptığı resim, Tüketici Haklarını en iyi yansıtan çalışma seçildi ve Aydın İl 1.si oldu.

Ticaret Bakanlığı tarafından gönderilen hediyeleri vermek üzere Nazilli Kızıldere Ortaokulu'nu ziyaret eden Aydın İl yetkilileri, Melike Güler'e hediyesini verirken, okula da Katılım Plaketi takdim etti.

Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, Aydın İl 1.si olan yetenekli minik ressam Melike Güler'i ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Melike Sandıkcı'yı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

06 Ara 2023 - 22:34 - Eğitim

Mahreç  Mehmet Kamış