Aydın Yüzyılı başlıyor

AK Parti Aydın’da 36 aday adayıyla yerel seçimin yol haritasını belirledi. İl Başkan Gökhan Ökten, tüm ilçeleri ve büyükşehir belediyesini kazanmak istediklerini belirterek, “Bu son viraj. Aydın yüzyılını başlatacağız” dedi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Aydın Yüzyılı başlıyor
Aydın Yüzyılı başlıyor
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Aydın’da 31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesi aday adaylarıyla bir araya geldi.
İlçe belediyeleri ve büyükşehir için aday adaylığını açıklayan 36 isim, İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda buluştu.
İl Başkanı Gökhan Ökten, partilileriyle yerel seçimin yol haritasını çizdi.

CHP HİZMET VERMEDİ
Gökhan Ökten, Aydın’da tüm ilçe belediyeleri ve büyükşehir belediyesini almak istediklerini söyledi.
Aydın’ın artık kaybedecek vakti olmadığını vurgulayan Başkan Ökten, “Aydın’da hep beraber yaşıyoruz. İlçelerimizi sizler bizlerden çok çok daha iyi biliyorsunuz. AK Parti’nin belediyesi olan ilçelerimizde bir değişim ve canlanma, gelişme emaresi başlıyor. Hizmet geliyor. CHP’nin elinde kalan ilçelere bakıyorsunuz; Kuşadası yollar bitik. Bilmiyorum memnun olan insan var mı? Didim’e gidiyorsunuz öyle. Yenipazar farklı değil” dedi.

BÜYÜKŞEHİRİ DE ALACAĞIZ
Muhalefetin içinde bulunduğu durum nedeniyle 31 Mart 2024 yerel seçimlerini “Son viraj” olarak değerlendiren Ökten, “Bir tane hedefimiz var, her ilçemizde belediyeyi almak. Efeler’de, Sultanhisar’da Didim’de, Kuşadası’nda bunların hepsinde tek bir hedefimiz var belediyeyi almak. İlçe belediyelerini güçlü bir şekilde almalıyız ki Büyükşehir Belediyesi’ni de AK Parti, Cumhur İttifakı olarak kazanalım. Bu son viraj. Bu süreci düzeltip, toparlayıp inşallah Aydın yüzyılının başlayacağı süreç.” diye konuştu.

07 Ara 2023 - 10:29 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik