Nazilli’de veliler korkuyor

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Şirinevler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nden hız kesici kasis istiyor.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Şirinevler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne seslendi. Çevre sakinleri, aşırı hız nedeniyle birçok kazanın meydana geldiği Beşeylül Caddesi’nde, hız kesici kasislerin yapılmasını talep etti.

BÜYÜKŞEHİR’İ GÖREVE ÇAĞIRDI
Whatsapp İhbar Hattı üzerinden MANŞET’e ulaşan bir vatandaş, Büyükşehir Belediyesi’ne defalarca kez yazı yazdıklarını ancak taleplerinin karşılık bulmadığını söyleyerek, “Orada bir özel anaokulu var. Önünde araçlar çok süratli gelip geçiyor. Bu nedenle okulun önüne tümsek yapılması için, okul Aydın Büyükşehir Belediye başkanlığı Trafik birimine defalarca yazı yazdı. Biz veliler de bununla ilgili telefonla Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı irtibat merkezini defalarca aradık. Ancak tabi ki Büyükşehir Belediyesi ilgilenmedi. Çocukları her gün okula bırakıp alırken hep tehlike oluyor. Araçlar yaya geçidi dinlemeden çok hızlı gelip geçiyorlar. Daha dün gözümün önünde kaza oldu” sözleriyle tepkisini dile getirdi. İsmini vermek istemeyen vatandaş, daha büyük bir kaza yaşanmadan Büyükşehir Belediyesi’ni göreve davet etti.

07 Ara 2023 - 12:30 - Gündem

Mahreç  Mustafa Çelik