Çerçioğlu rezil oldu

Aydın Büyükşehir Belediyesi, yağış altında gece yarısı sokakları yıkadı. Bu faaliyetini birkaç kare fotoğrafla da sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak Büyükşehir'in sosyal medyadaki takipçileri Çerçioğlu ile kafa buldu.

Erdal Savaş
Erdal Savaş Tüm Haberleri
Çerçioğlu rezil oldu
Haber albümü için resme tıklayın

CHP'li Özlem Çerçioğlu yönetimindeki Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin temizlik görevlileri, gece yarısı bardaktan boşalırcasına yağan yağmurun altında cadde ve sokakları köpürte köpürte yıkadı.
Temizlik ekiplerinin bu faaiyeti Büyükşehir'in sosyal medya hesabından, 'Aydın Büyükşehir Belediyesi temizlik ekipleri Aydın’ı tertemiz tutabilmek için gece-gündüz demeden çalışıyor' mesajıyla paylaşıldı.
İşte ne olduysa bu paylaşımdan sonra oldu ve kıyamet koptu.
Büyükşehir'in sosyal medya takipçileri, paylaşımın altına yazdıkları yorumlarda CHP'li Çerçioğlu ile adeta dalga geçti.
Hatta İsmail Civelek isimli bir vatandaş, canına 'tak' etmiş olacak ki, "Oy moy yok. Yeter bu kadarı, barınaktaki rezilliği açıklayın" sorusunu yöneltti.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR
-Valilik 2 gün önceden haber veriyor sağanak var diye. Onun akşamında sokakları yıkıyorsunuz. Muhteşem bir icraat. Arada İzmir yolunun alt kısmına da uğrayın oradaki vatandaşlar da Aydın’da yaşıyor.
-Yazın kıllarını kıpırdatmazlar sineklerden sıtma hastası olduk, ağaçları gündüz vakti zorda kalınca budarlar, kışın göbeğinde yol yıkamak sizce mantıklı mı?
-Son 120 gün… Emekçi kardeşlerimizin daha güvenli ve tüm arkadaşlarımızın daha eşit sosyal haklarla çalışacakları bir belediyecilikle buluşacağı günler yakın sabredin… Yağmurun altında size bunu reva gören bozuk düzenden hesabın sorulması çok yakın…
-Bi ara da mermerleri bi değiştirin yıkadığınızda çoğunun içine su doluyor ve köşesine basıldığında paça kalmıyor 10 yıldan fazla aynı taşlar hayır en azından tamir edin...
-Yağmursuz havada herkes yapar önemli olan yağmurlu havada yıkayabilmektir.
-Su parasına yansımasa bari.
-Birkaç eski parkı yenile, ucuz çay, bayramlarda onuncu yıl marşı, birkaç tanede yandaş konser 5 yıl yat.....

07 Ara 2023 - 13:09 - Gündem

Mahreç  Erdal Savaş