Emekleri ödenmez

Aydın Devlet ve Atatürk Devlet Hastanesi’nde çalışanlar '1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası' kapsamında düzenlenen etkinliklerde bir araya geldi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Emekleri ödenmez
Emekleri ödenmez
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Her yıl 1-7 Aralık tarihleri arasında hayat ile ölüm arasındaki o ince çizgi üzerinde görev yapanların haftası olarak kutlanıyor.
Bu çerçevede Aydın Devlet ve Atatürk Devlet Hastanesi’nde hastane yöneticileri ve acil servis çalışanları bir araya geldi.
Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Niyazi Kocakaplan, "Yardıma en fazla ihtiyaç duyduğumuz anlarda, hemen yanı başımızda olan, bize sıcak bir tebessüm ile ellerini uzatanların, umutlarımızın tükendiği yerde umut olanların, can kurtarmak adına cansiperane mücadele veren, kar, kış, yağmur, çamur, gece, gündüz, bayram, tatil nedir bilmeden görev yaparak sevgiyi ve saygıyı fazlası ile hak eden, hayat ile ölüm arasındaki o ince çizgi üzerinde görev yapan bütün Acil Sağlık Hizmetleri çalışanlarının 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası kutlu olsun" dedi.
Aydın Devlet Hastanesi’nde düzenlenen programda da acil sağlık hizmetleri sunumunda görevli acil servis çalışanlarına hastane yöneticileri tarafından ziyaret gerçekleştirildi.
Her iki hastanede de yapılan kutlamalarda acil servis çalışanlarının Acil Sağlık Hizmetleri Haftası’nı kutlayan hastane yöneticileri hep birlikte pasta kesti.

07 Ara 2023 - 16:17 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı