Aydın siyaseti yasta

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in zamansız ölümü Aydın’ı yasa boğdu. Kentin ileri gelenleri karaciğer nakli olduktan 22 ay sonra vefat eden Dinçer için peş peşe taziye mesajları yayınladı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Aydın siyaseti yasta
Haber albümü için resme tıklayın

Karaciğer nakli sonrası kontrol için hastaneye giden Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'den acı haber geldi. 50 yaşındaki Başkan Dinçer yaşamını yitirdi. Dinçer’in ölümü Aydın’ı yasa boğdu.

Kentin ileri gelenleri ve siyasiler peş peşe taziye mesajları yayınlayarak başsağlığı dileklerinde bulundu.

 AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ve sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, “Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun.“ dedi.

AK Parti Milletvekilleri Ömer Özmen ve Seda Sarıbaş da yayınladıkları mesajlarla  başsağlığı dileklerinde bulundu.

 ÖZEL’DEN TAZİYE

CHP Genel Başkanı Özgür Özel de ayı zamanda meslektaşı olan Dinçer için mesaj yayınladı.  Özel, “Yaşamını yitirdiğini derin üzüntüyle öğrendiğim eczacı meslektaşım Çine Belediye Başkanımız Enver Salih Dinçer’e Allah'tan rahmet, ailesine, partimize ve Çine'ye başsağlığı diliyorum.” İfadelerini kullandı.

CHP Aydın Milletvekili ve YDK Üyesi Süleyman Bülbül  ise “Çine Belediye Başkanı, değerli kardeşim Enver Salih Dinçer'in vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Kendisine Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere tüm Çineli hemşehrilerime başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Mekanı cennet olsun.” mesajını paylaştı.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay da Dinçer’in ardında duygusal bir mesaj  yayınlayarak “Çine Belediye Başkanı, değerli kardeşim Enver Salih Dinçer'in vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Kendisine Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere tüm Çineli hemşehrilerime başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Mekanı cennet olsun.”  dedi.

07 Ara 2023 - 23:08 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi