Ödülleri topladılar

Aydınlı zeytinyağı ihracatçıları 2022 yılındaki dışsatımları ile ödülleri topladı.  Ege İhracatçılar Birliği’nin Zeytin- Zeytinyağı İhracat ödül töreninde Aydın’dan 7 firma derece elde etti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Ödülleri topladılar
Haber albümü için resme tıklayın

Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği, İzmir’de, 2022 yılında zeytin ve zeytinyağı ihracatının yıldızı firmalar için "2022 yılı Zeytin-Zeytinyağı İhracat Ödül Töreni" düzenledi.

Aydınlı ihracatçı firmalar 2022 Ambalajlı Sofralık Zeytin ve Ambalajlı Zeytinyağı Kategorisi’nde ihracat ödülüne layık görülerek törene damga vurdu

Aydın Ticaret Borsası üyelerinden Eker Gıda Nak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti., Maroli Gıda Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş., Günkar İnşaat Gıda Tekstil Nak. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., Aydona Gıda İnşaat Petrol İletişim San. İç ve Dış Tic.Ltd.Şti., Saha Tarım Ür. İth. İhr. Ltd. Şti., Saltay Dış Ticaret Ltd. Şti. 2022 ambalajlı sofralık zeytin kategorisinde ödüle layık görüldü

Eraydın Tarım Ürünleri Gıda Petrol Hayvancılık İnşaat Nakliye San.ve Tic. İhr. İth. Ltd. Şti. ise 2022 ambalajlı zeytinyağı kategorisinde sektörlerinde derece elde etti.

07 Ara 2023 - 23:35 - Ekonomi

Mahreç  Haber Merkezi