Heyecanlı bekleyiş

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 16-19 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 6. Nazilli Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın son hazırlıkları tamamlandı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Heyecanlı bekleyiş
Heyecanlı bekleyiş
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) yurt içi fuar takviminde yer alan ve bu yıl 16-19 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 6. Nazilli Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı öncesi hazırlıkların durumu değerlendirilerek fuar takvimi beklenmeye başladı.
Fuar öncesi Nazilli Öğretmenevi ve ASO’da gerçekleştirilen son toplantıya Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy başta olmak üzere Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ertürk, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Caner Özkul, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Sunay Güler, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Aslan, kurum ve kuruluşların müdürleri katıldı.
6 bin 500 metrekare kapalı alan olmak üzere 75’in üzerinde firmanın yer alacağı 3 bin 500 metrekare stant ile katılımcılarını ve ziyaretçilerini misafir etmeye hazır olan fuar 16-19 Aralık tarihlerinde saat 10.00'dan 23.00’e kadar açık olacak.

12 Ara 2023 - 09:59 - Ekonomi

Mahreç  İhlas Haber Ajansı