Pehlivan meydanda

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Burak Pehlivan, Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi ziyaret ederek Efeler Belediye Başkan Aday Adaylığı için icazet aldı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Pehlivan meydanda
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın'da yerel seçim öncesi hareketli günler yaşanıyor, belediye başkan aday adayları bir bir ortaya çıkıyor. Bu isimlerden biri de MHP MYK Üyesi Burak Pehlivan. Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret eden Pehlivan, Efeler Belediye Başkan Aday Adaylığı için izin istedi.

MEMLEKETİME BORCUMU ÖDEYECEĞİM
Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Pehlivan, "Doğup büyüdüğüm, her köşesinde hatıramın olduğu, karış karış gezip derdiyle dertlendiğim, sevinciyle sevindiğim memleketimize borcumu ödemek için, hayalini kurduğumuz, onurlu, başı dik, mutlu, zengin yaşanabilecek bir şehre hep birlikte kavuşmak için, hemşerilerime canla başla hizmet edebilme yolunda, mensubu olmaktan gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Parti’mizden Efeler Belediye Başkan Aday Adaylığı için zat-ı alilerinden izinlerini istedim" dedi.

MAKUS TALİHİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN
Pehlivan, şu ifadelerle sözlerini sürdürdü:
"Efeler’imizin makus talihini değiştirmek ve ilçemizi Cumhur İttifakı’nın hizmet odaklı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Üretken Belediyecilik anlayışıyla buluşturmak en büyük gayemizdir.
Cumhur İttifakımızın çatısı altında saf tutmanın onuruyla,
daha çok hizmet etme arayışında olduğumuzu tüm samimiyetimle ifade ediyor, Efeler Belediye Başkan Aday Adayı olduğumu siz değerli hemşerilerimle paylaşmanın gururunu yaşıyorum.
Çıktığımız bu kutlu yolda destek ve dualarınızı bekler selam, saygı ve muhabbetlerimi sunarım."

12 Ara 2023 - 16:14 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi