Altıntaş startı verdi

Yerel seçimlerde koltuğa yeniden talip olan Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, ilçedeki muhtarları ağırladı.  Yoğun ilgi gören yemekte konuşan Altıntaş” Biz çok büyük bir aileyiz “dedi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Altıntaş startı verdi
Altıntaş startı verdi
+11
Haber albümü için resme tıklayın

Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş seçim çalışmalarına hızlı başladı. Altıntaş, belediye düğün salonunda bugüne kadar ilçeye hizmet eden tüm muhtarları ağırladı. Bozdoğan Kaymakamı İbrahim Gökçe’nin de katıldığı Yemekli toplantıya yoğun  ilgi gösterildi.

“Geçmişten bugüne güzel ilçemize hizmet etmiş tüm muhtarlarımızla düzenlediğimiz vefa yemeğinde bir araya geldik.“ diyen Altıntaş, Bozdoğan’ın potansiyelini daha iyi yerlere getirmek için çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

Altıntaş şöyle konuştu: İlçemizin potansiyelini çok daha iyi yerlere taşımak adına yaptığımız hizmetleri ve atılım dönemi hedeflerimizi konuştuğumuz bu güzel buluşmaya yoğun bir şekilde katılan tüm muhtarlarımıza teşekkür ederim. İlçemiz için var gücümüzle çalışmaya, üretmeye ve birlikte gereken adımları atmaya devam edeceğiz. Çünkü bu ilçeye değer.“

12 Ara 2023 - 22:56 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik