Alp'e büyük ilgi

İYİ Parti Kuşadası Belediye Başkan Adayı Behçet Alp, saha çalışmalarına gösterişli bir başlangıç yaptı. Yüzlerce destekçisi Kuşadası sokaklarında Behçet Alp’e eşlik etti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Alp'e büyük ilgi
Alp'e büyük ilgi
+6
Haber albümü için resme tıklayın

İYİ Parti’den Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması kentte heyecan uyandıran Behçet Alp saha çalışmalarına start verdi.
Yüzlerce destekçisinin eşlik ettiği Alp, İnönü Bulvarı, Sağlık Caddesi ve Kahramanlar Caddesi’nde vatandaşla buluştu.
Kuşadası halkı tarafından yoğun ilgiyle karşılaşan Behçet Alp’e İYİ Parti Kuşadası İlçe Başkanı Müge Gök Başakçı da eşlik etti.

SAMİMİ SOHBET
Ziyaretleri sırasında pek çok vatandaş yaşadığı sorunlarını anlattı. Şikayetlerin temelinde, yaklaşık 2 yıl önce hayata geçirilen “Tek Yön Uygulaması” vardı.
Uygulama nedeniyle ulaşım sorununun hat safhaya çıktığından şikayetçi olan vatandaşlar, ilk iş olarak bu soruna el atılmasını istedi.

LAĞIM KOKUYOR
Turizm kenti vasfını yitirmek üzere olan Kuşadası’nda esnaf da son derece dertli.
Kuşadası esnafıyla da uzun uzun sohbet eden Alp, göreve geldiklerinde Kuşadası’nın yeniden turizm kenti olacağını söyleyerek, “Halkı perişan ettiler, esnafın belini büktüler, güzelim kentimizin kokusunu dahi değiştirdiler. Alt yapı sorunu nedeniyle lağım kokan Kuşadası nasıl olur da turizm kenti olabilir? Adalı olarak hem utanıyorum hem de vatandaşımızın içine düşürüldüğü duruma kahroluyorum. Ama merak etmeyin hepsini yoluna koyacağız. Kuşadası yeniden turizm kenti olacak, esnafımızın yüzü gülecek.” diye konuştu.

13 Ara 2023 - 13:29 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi