Nazilli'ye inceleme

Aydın genelindeki ilçe ziyaretlerine devam eden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Nazilli Devlet Hastanesi’nde sunulan sağlık bölümünde incelemelerde bulundu.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Nazilli'ye inceleme
Nazilli'ye inceleme
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Sağlık altyapısı ve yatırımları ile her geçen büyüyen Aydın’da, yatırımlar aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda ilçe ziyaretlerini sürdüren Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul'un son durağı Nazilli Devlet Hastanesi oldu. Sağlık hizmetlerini yerinde inceleyen ve hastane başhekiminden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Müdür Şenkul, özverili bir şekilde mesleğini icra eden sağlık personellerine teşekkür etti. Öte yandan Müdür Şenkul, hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek istek ve önerilerini dinledi.

Konu ile ilgili Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Etkin ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmanın ana hedefleri olduğunu vurgulayan İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul sağlık hizmetlerinin daha etkin ve kaliteli bir şekilde sunulabilmesi için gerekli adımların atılacağını belirtti ve sağlık personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti” ifadeleri yer aldı.

14 Ara 2023 - 14:13 - Sağlık

Mahreç  İhlas Haber Ajansı