Söke'de TOGG heyecanı

Aydın'ın Söke ilçesinde Tutum, Yatırım ve Yerli Malları Haftası kapsamında minik öğrenciler TOGG'u yakından görme fırsatı buldu.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Söke'de TOGG heyecanı
Haber albümü için resme tıklayın

Tutum, Yatırım ve Yerli Malları Haftası etkinlikleri kapsamında Söke’de minik öğrencilere yerli malı ürünleri tanıtmak ve milli otomobil TOGG’u yakından görmelerini sağlamak amacıyla bir etkinlik düzenlendi.

Açılan stantta yerli malı ürünlerin sergilendiği etkinlik alanında ayrıca Söke Ticaret Borsası’na ait Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG da öğrencilerle buluştu.

Öğrenciler, TOGG otomobiliyle yakından ilgilenirken heyecan yaşadı. Etkinlik boyunca öğrenciler, TOGG’un yanı sıra stantlarda yer alan yerli ürünleri de inceleme fırsatı buldu. Öğretmenler ve öğrenciler TOGG ile bol bol fotoğraf çekerek bu özel günü unutulmaz kıldı.Etkinliğe Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sakalar ve Meclis Başkanı Veysel Kara, Söke Berberler Kuaförler Odası Başkanı Yılmaz Demiryürek, Söke Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hülya Erman Aydoğan da katıldı.

14 Ara 2023 - 17:09 - Eğitim

Mahreç  İhlas Haber Ajansı