Nazilli’de trafik kilit

Aydın Barosu Nazilli Temsilcisi Emel Şahin, Nazilli’deki trafik sorununa dikkat çekti. Şahin, yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle Tarım Fuarı açılışına geç kaldığını belirtip, yerel seçim öncesi adaylara mesaj gönderdi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Nazilli’de trafik kilit
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın’ın Nazilli ilçesinde trafik sorunu her geçen gün büyüyerek katlanıyor. 160 bin nüfuslu kentte trafiğe kayıtlı yaklaşık 100 bin araç bulunurken, cadde ve sokaklar giderek artan yükü kaldıramaz hale geldi.

 Aydın Barosu Nazilli Temsilcisi Emel Şahin, sosyal medyada yaptığı paylaşımla şehrin en büyük sorunlarından birine dikkat çekti. Şahin, Memleket Parti Genel Başkanı Muharrem İnce’nin programı ve Tarım Fuarı nedeniyle kilitlenen trafiğe çözüm bulunmasını istedi.

 “HER YER TIKANMIŞ DURUMDA”

Trafik nedeniyle Tarım Fuarı açılışına geç kaldığını ifade eden Emel Şahin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Yarım saat öncesinden yola çıkmama rağmen şehir içinde bugün içinde yer aldığım Sümer Vakfının da dahil olduğu Baro temsilcisi olarak da davetli olduğum Katlı Otopark alanındaki Tarım Fuarına ulaşamadım. Açılışa yetişemedim ana yollarda ne ilerleyebildim ne park yeri bulabildim. Zaten felç olan trafik daha da felç olmuş durumda her yer tıkanmış durumda. Ara sokaklar keza öyle. Nazilli’nin yararına olacak Nazilli’yi seven yaşadığı yerin daha da yaşanır olması için çabalayan biri olarak üzüldüğümü ifade etmeliyim. Kısaca ben bugün açılışa yetişemediğim için eve geri dönüyorum.”

16 Ara 2023 - 15:46 - Asayiş

Mahreç  Mustafa Çelik