Rekor ziyaret

Nazilli Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı ilk gününde binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Fuar 19 Aralık'a kadar gezilebilecek.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Rekor ziyaret
Rekor ziyaret
+11
Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli Kapalı Otoparkında düzenlenen fuarı Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy başta olmak üzere Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Altıntaş, İlçe Tarım Müdürleri, Aydın Esnaf Odaları Birlik Başkanı Muhammet Ali Künkçü ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri gezerek katılımcılardan bilgi aldı.
Nazilli Belediyesi mehter takımının gösterileri eşliğinde açılışı gerçekleştirilen, 6 bin 500 metrekare kapalı alan olmak üzere 75’in üzerinde firmanın yer aldığı, 3 bin 500 metrekare stant ile katılımcılarını ve ziyaretçilerini ağırlayan fuara açılış öncesi 7 binden fazla ziyaretin gerçekleştiği, gece kapanışa kadar da bu sayının artrak devam ettiği belirtildi.
Fuar kapsamında; tarım makineleri ve ekipmanları, tarımsal hizmetler, organik tarım ürünleri, seracılık ve bahçecilik ürünleri ve tarım destek teknolojileri şeklindeki genel kategorilerden stantlar yer alırken stantları ziyaret edenler de bir yandan bilgi alırken öte yandan da hediye kapmak için adeta birbiriyle yarışıyor.

17 Ara 2023 - 13:38 - Ekonomi

Mahreç  İhlas Haber Ajansı