Didim'e hayırlı olsun

Didim Devlet Hastanesi yeni tomografi cihazına kavuştu. Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, tomografi cihazını hastaneye tahsis eden Sağlık Bakanlığı’na teşekkür etti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Didim'e hayırlı olsun
Haber albümü için resme tıklayın

Didim Devlet Hastanesi’nde yeni tomografi cihazı hizmete girdi.

Hastanedeki mevcut tomografi cihazının ihtiyaçları tam olarak karşılamaması nedeniyle Sağlık Bakanlığı’na yenisi için başvurulduğunu hatırlatan Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul hizmet kalitesinin artırılması ve hasta memnuniyetinin üst düzeye çıkarılması için çalışmaların devam ettiğini kaydetti. 

 “AYDIN’A HAYIRLI OLSUN”

Yeni cihazla birlikte vatandaşların tomografi ihtiyacının daha hızlı karşılanması, tanı ve tedavi süreçlerinin en kısa sürede tamamlanmasının amaçlandığını ifade eden Şenkul,  “Hastanemizin mevcut tomografi cihazının tam olarak ihtiyaçları karşılayamamasından dolayı Sağlık Bakanlığımız ile yapılan görüşmeler neticesinde değiştirilmesi kararı alınmıştı. Yapılan görüşmeler neticesinde yeni tomografi cihazımız Sağlık Bakanlığımız tarafından hastanemize tahsis edildi ve değerli vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı. Hizmet kalitemizin arttırılması ve hasta memnuniyetinin sağlanması için gece gündüz demeden çalışmaya ve vatandaşlarımızın en iyi sağlık hizmetini alması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Aydın’ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

18 Ara 2023 - 20:05 - Sağlık

Mahreç  Haber Merkezi