Nazilli’ye mesaj

Üst üste aldığı mağlubiyetlerle devreyi moralsiz bir şekilde tamamlayan Nazilli Belediyespor’da Kulüp Başkanı Şahin Kaya taraftara sağduyu çağrısı yaptı. Kaya, ikinci yarıda daha iyi bir takım izleteceklerini söyledi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli Belediyespor, ligin ilk yarısını Ankaraspor mağlubiyetiyle tamamladı. Ligde oynadığı 4 maçta da galibiyet çıkartamayan Naz Naz, devreyi 26 puanla 9’ncu sırada kapattı. Ankaraspor mücadelesinin ardından Kulüp Başkanı Şahin Kaya açıklamalarda bulundu.

 “TAKVİYELER YAPACAĞIZ”

 Taraftara sağduyu çağrısında bulunan Kulüp Başkanı Şahin Kaya, ikinci yarıda daha iyi bir Nazilli Belediyespor izleteceklerini söyledi. Transfer döneminde takıma takviyeler yapacaklarını açıklayan Şahin Kaya, “Tüm taraftarlarımızın içi rahat olsun. Devre arasında kadromuzu güçlendireceğiz. Transfer hamlelerimizi yaptık. Bazı oyuncularla büyük ölçüde anlaşma sağladık. 4-5 oyuncuyla ön protokolü yaptık. Önümüzdeki günlerde açıklayacağız.” ifadelerine yer verdi.

 PARALAR YATIRILDI

 Finansal açıdan bir sıkıntılarının bulunmadığına dikkat çeken Şahin Kaya, oyuncu alacaklarını yatırdıklarını belirterek, “Oyuncularımıza yaklaşık 2 milyon TL’lik bir ödeme gerçekleştirdik. Transfer tahtamızı da açacağız. Ekonomik olarak çok şükür hiçbir sorunumuz yok. Kadromuzu güçlendirmek için ben ve yönetimimiz elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

 İSİM SPONSORLUĞU MÜJDESİ

 Sponsorluk anlaşmasıyla birlikte kulübe finansal kaynak yaratıldığını açıklayan Şahin Kaya, “İsim sponsorluğu için 10 Numara Sportif şirketiyle anlaşma sağladık. İkinci yarıda bu anlaşmayla birlikte ciddi bir gelir elde etmeyi planlıyoruz. Ligin ikinci yarısında herkese daha iyi bir Nazilli Belediyespor izleteceğiz” diye konuştu.

20 Ara 2023 - 20:41 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik