İYİ Parti Aydın’da yeni dönem

Yerel seçimlerde aday olmak için il başkanlığı görevinden ayrılan Recep Taner’in yerine atanan Ahmet Ertürk’ün görevlendirme yazısı geldi. Ertürk zor bir dönemde başkan olduğunu ama bu zorlukların üstesinden partililerle birlikte geleceklerini söyledi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner’in belediye başkan adayı olmak İçin istifasının ardından bu göreve atandığı bildirilen Ahmet Ertürk, atama yazısının gelmemesinden ötürü göreve başlayamayan Ertürk’ün beklediği karar eline ulaştı.

Genel Başkan Merak Akşener’in onayı ile çıkan görevlendirme yazısını alan Ertürk kolları sıvadı. İlk işinin güçlü bir yönetim kurulu oluşturmak olacağını kaydeden Ertürk, partinin istifalarla sarsıldığı bir dönemde görev almaktan da çekinmediğini dile getirdi.

 GİDENLERE MESAJ

MANŞET’e konuşan Ertürk “Partimizin bana ihtiyacı var yaşanan zorlukları bilerek kabul ettim. Bu zorlukların üstesinden geleceğiz.  Gidenler bizi çok da ilgilendirmiyor.

Önceliğimiz güçlü bir yönetim kurmak. Mevcut yönetimde çalışacağımız çok değerli isimler var, dışarda kalanlar var. İstişare edip, güçlü bir yönetim kurup hemen yerel seçim çalışmalarımıza başlayacağız.” Dedi.

21 Ara 2023 - 23:35 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi