Anne vahşeti telefonda yaşadı

29 yaşındaki Gözde Karamus, boşanma aşamasındaki eşi Serdar Karamus tarafından çocuk parkında tabancayla vurularak öldürüldü. Genç kadının annesiyle telefonda konuştuğu sırada öldürüldüğü, annenin de vahşet anlarını telefonda duyduğu ortaya çıktı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

İzmir Yalı Mahallesi 6434 sokakta bulunan Sedat Kahraman Parkı'nda dün akşam yaşanan vahşetin ayrıntıları bugün ortaya çıktı.
İddiaya göre, bir süredir ayrı yaşayan ve boşanma aşamasında olan Gözde Karamus (29) ile Serdar Karamus (30) parkta bir araya geldi.
Yanında tabanca bulunan Serdar Karamus, henüz belirlenemeyen sebepten dolayı ayrılma aşamasındaki eşi Gözde Karamus'u sırtından ve başından vurdu.
Gözde Karamus ile intihar girişiminde bulunan Serdar Karamus, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından çevredeki hastanelere kaldırdı. Genç kadın, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.
Durumu ağır olan Serdar Karamus'un ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildiği öğrenildi.

YILLARCA İŞKENCE
Kızıyla Serdar Karamus'un 3 yıldır evli olduklarını, bu süreçte çok kez şiddet gördüğünü anlatan Gözde Karamus'un babası Yüksel Madi, 2 ay önce kızının kocasının yanından ayrılarak kendilerine geldiğini söyledi.
Bu süreçte iddiaya göre Serdar Karamus'un eşi Gözde Karamus'u ailesini öldürmekle tehdit ettiği için işkenceden yeni haberlerinin olduğunu belirten Yüksel Madi, "En büyük cezayı versinler böyle insanlara. Böyle katliammı olur? Kızım ondan ayrılmak istiyordu; çünkü cehennem hayatı yaşatıyordu ona. İşkence ediyordu, sıcak su damlatıyordu üzerine. Bağlayıp, dinlenip dinlenip dövüyormuş kızımı. Bize gelip anlattıkça kanımız dondu." diye konuştu.

ANNESİYLE KONUŞUYORDU
Kızının annesiyle parkta telefonda konuşurken öldürüldüğünü söyleyen acılı baba Yüksel Madi, "Bizim hiç haberimiz yoktu, 3 ay önce eşini terk edip bize geldiğinde anlattı her şeyi. Biz eşiyle gayet güzel anlaşıyorlar sanıyorduk. Serdar onu 'Senin anneni, babanı, ablanı öldürürüm' deyip tehdit ediyormuş. Kızım parkta annesiyle telefonda konuşurken öldürülmüş. Annesi resmen telefonda dinlemiş cinayet anını. Evimizin önündeki parkta katletti kızımı" dedi.

22 Ara 2023 - 14:37 - Asayiş

Mahreç  İhlas Haber Ajansı